Ilgtspējas standarti

Uzņēmumi ikdienā saskaras ar dažādām klientu, finanšu sektora, piegādātāju un nozares korporatīvās atbildības un ilgtspējas prasībām. Palīdzēsim izprast  standartus  un sagatavot uzņēmumu šo standartu atbilstībai.

Ņemot vērā dažādu tiesību aktu izmaiņas, piegādes ķēdes prasības, kā arī finanšu sektora pieprasījumu un patērētāju uzvedības maiņu, uzņēmumiem ir jāpierāda to atbilstība dažādiem ar ilgtspēju saistīties standartiem, novērtējumiem (indeksiem) un vadlīnijām. Sadarbībā ar Jūsu organizāciju izstrādāsim ziņojumus, procesus un/vai metodiskos materiālus turpmākai ziņojumu gatavošanai.

Aktuālie standarti un vadlīnijas

  • Valsts un pašvaldības kapitālsabiedrību prasības ne-finanšu ziņošanas un ilgtspējas pārskatu izstrādei
  • Korporatīvās pārvaldības vadlīnijas – ESG
  • ANO Globālais līgums (UN Global compact) un ziņošanas vadlīnijas
  • Globālās ziņošanas iniciatīva (Global Reporting Initiative)
  • ISO 26000 Korporatīvās sociālās atbildības standarts
  • Korporatīvās ilgtspējas ziņošanas direktīva (Corporate Sustainability Reporting directive – CSRD)

Ilgtspējas ietekmes novērtējums

B-corp (https://www.bcorporation.net/) – B Corp sertifikācija ir apzīmējums, ka uzņēmums atbilst augstiem pārbaudītas darbības un caurskatāmības standartiem attiecībā uz faktoriem, kas saistīti ar darbinieku pabalstiem un labdarības pasākumiem piegādes ķēdes praksēm, u.c. faktoriem. Sertifikāciju nodrošina B-corp.

Sertifikācija

Sertifikācijas partneris ISO standartiem (ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, ISO 45001, ISO 27001), BRC, FSSC, FSC, PEFC, EPD, GHG standartiem – BM Certification, SIA https://lv.bmcertification.com/

Sazinies ar mums!

Sazinieties ar mums par tikšanos vai arī uzdodiet jautājumu uz kuru vēlaties saņemt atbildi! Esam pārliecināti ka tikšanās klātienē vai attālināti ar ieslēgtām video kamerām būs visefektīvākais veids kā uzsākt sadarbības sarunu! Atsūtiet savu vārdu/ uzvārdu, organizācijas nosaukumu, e-pastu, mob.tel. numuru un jautājumu, mēs sazināsimies 24h laikā.

Rekvizīti

  • +371 29443666
  • agnese@spartners.org

Sustainability partners, SIA
Reģistrācijas nr:
40203337689
Juridiskā adrese: Ūnijas iela 68/2-29, Rīga, LV - 1084
Banka: A/S Swedbank
Konta nr: LV92HABA0551051317181