Atbalsts vadības komandai

Sagatavota un zinoša vadības komanda ir būtisks elements, lai ilgtspējas jautājumi būtu integrēti uzņēmuma vadības procesos. Organizējam mācības, 1:1 mentoringa sesijas, darbnīcas un meistarklases, kā arī pielietojam citas interaktīvas metodes, lai sasniegtu Jūsu uzņēmuma ilgtspējas mērķus.

Lai sasniegtu uzņēmuma biznesa ilgtspējas mērķus, vadības iesaiste ir kritisks elements. Piedāvājam atbalstu vadības komandām pārmaiņu ieviešanā, ilgtspējas stratēģiju izstrādē, ieviešanā un uzturēšanā. 

Konsultācijas

Vadības komandas konsultāciju mērķis ir sniegt individuālu pieeju ilgtspējas jautājumu risināšanai, ņemot vērā būtiskākos biznesa aspektus, nozares kontekstu un ilgtermiņa izaicinājumus. Mentoringa sesijas 1:1 valdei, augstākā līmeņa vadītājiem un/vai ilgtspējas speciālistiem.

Mācības darbiniekiem un/vai vadībai

Mācības ir lielisks veids kā uzņēmums var apzināties ilgtspējas jautājumus. Izmantojot inovatīvas un iesaistošas metodes (praktiskus darbus, spēles un citus elementus), ir iespējams panākt lielāku vadības komandas un darbinieku iesaisti ilgtspējas jautājumu izpratnē un rīcībā. 

Ilgtspējas komandas izveide un atbalsts

Uzņēmums, izveidojot iekšēju ilgtspējas vadības komandu vai darba grupu, var izvēlēties saņemt regulāru atbalstu komandas virzīšanai uz ilgtspējas ieviešanas mērķi. 

Sazinies ar mums!

Sazinieties ar mums par tikšanos vai arī uzdodiet jautājumu uz kuru vēlaties saņemt atbildi! Esam pārliecināti ka tikšanās klātienē vai attālināti ar ieslēgtām video kamerām būs visefektīvākais veids kā uzsākt sadarbības sarunu! Atsūtiet savu vārdu/ uzvārdu, organizācijas nosaukumu, e-pastu, mob.tel. numuru un jautājumu, mēs sazināsimies 24h laikā.

Rekvizīti

  • +371 29443666
  • agnese@spartners.org

Sustainability partners, SIA
Reģistrācijas nr:
40203337689
Juridiskā adrese: Ūnijas iela 68/2-29, Rīga, LV - 1084
Banka: A/S Swedbank
Konta nr: LV92HABA0551051317181